bulb

SZYBKIE POŻYCZKI ONLINE

chicagoloansfast.com

strona www

Witryna internetowa firmy oferującej pożyczki

Dobrze zaprojektowana witryna internetowa to klucz do sukcesu!

Witryna internetowa dla Chicago Loans Fast to jeden z naszych kolejnych projektów dla zagranicznego klienta oferującego szybkie pożyczki online. Ponieważ projekt był bardzo zbliżony do poprzednich, które robiliśmy dla tego samego klienta, obie strony zgodziły się na wykorzystanie tego samego autorskiego CMSa.

Kolorystyka dalej pozostaje w stonowanych odcieniach niebieskiego i białego. Struktura całej witryny również przypadła do gustu zarówno klientowi jak i odwiedzającym internautom (dane konwersji z Google Analytics), więc ten element również pozostawiliśmy w niemal identycznej formie.

Funkcjonalność to podstawa dobrej witryny internetowej

Jak dobrze wiemy, taka witryna internetowa ma służyć jako strona dzięki której możemy w łatwy sposób wysłać swój wniosek o szybką pożyczkę oraz zasięgnąć wszelkich niezbędnych informacji.

Na stronie głównej oraz na każdej podstronie można znaleźć szczegółowe informacje opisujące każdy rodzaj pożyczki, które oferuje firma. Jest to również zabieg, który pomaga nam później przy pozycjonowaniu strony.

Na każdej podstronie znajdziemy również wygodny kalkulator pożyczkowy. Wystarczy ustawić suwaki na kwotę o jaką będziemy się ubiegać oraz czas spłaty, aby dowiedzieć się ile będzie kosztowała nas cała pożyczka. Wyszczególniony jest dzienny koszt takiej pożyczki.

Z każdej podstrony bez trudu również możemy wysłać swój wniosek aplikacyjny dzięki krótkiemu formularzowi aplikacyjnemu. Formularz zawiera kilka niezbędnych informacji, dzięki którym kredytodawca może zweryfikować dane aplikanta. Bardziej szczegółowy formularz znajduje się w osobnej zakładce. Dzięki temu kredytodawca szybciej zweryfikuje nasz wniosek.

W witrynie znajdziemy również rekomendacje klientów, którzy wzięli pożyczkę z Chicago Loans Fast. Dzięki temu widać, że firma jest wiarygodna.

Jako dodatek Klient zazyczył sobie dodać ciekawe miejsca do odwiedzenia w Chicago wraz ze zdjeciami.

Cała witryna jest w pełni responsywna, więc można bez problemu przeglądać ją na każdym urządzeniu, również mobilnym (tablet, telefon).

Witryna internetowa Chicago Loans Fast – podsumowanie

Każde zlecenie na stronę internetową jest inne. Mimo, iż często korzystamy z posobnych lub tych samych elementów, końcowo witryny będą się od siebie znacznie różniły.

Witryna internetowa spełnia wszelkie stawiane przed nią zadania, jest funkcjonalna, a także jest przyjemna dla oka.

 

Jeśli zastanawiasz się nad własną witryną internetową lub sklepem intenetowym, zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych realizacji bądź skontaktowanie się z nami. Wyślij swoje zapytanie za pomocą formularza lub napisz na adres e-mail podany w zakładne kontakt. Czekamy na Ciebie!

FrostWEB – biznes zaczyna się w sieci!