bulb

Kredyty w Las Vegas

lasvegasloanstoday.com

strona www

Strona www dla kredytów online w Las Vegas

Strona www Las Vegas Loans Today to kolejny projekt dla firmy udzielającej kredytów w Stanach Zjednoczonych. Tę stronę www również oparliśmy korzystając z autorskiego CMSa. Przygotowaliśmy ją i zoptymalizowliśmy w taki sposób, aby spełniała wszystkie wymogi do późniejszego jej pozycjonowania.

Funkcjonalności jakie można znaleźć na tej stronie www to:

 • Krótki formularz aplikacyjny online

  dzięki któremu możemy zgłosić swoją chęć wzięcia krótkoterminowej pożyczki.

 • Nawigacja z linkami do poszczególnych akapitów 

  które pozwalają nam szybko przejść do części strony z tekstem, który najbardziej nas interesuje.

 • Kalkulator kredytowy

  w którym ustawiamy kwotę pożyczki oraz na jak długo chcemy ją zacignąć. Wyróżniona kwota pokaże nam ile dziennie będzie kosztowała nas cała operacja. Pod kwotą znajduje się odnośnik do podstrony z długim formularzem aplikacyjnym, w którym podajemy więcej szczegółowych informacji na temat historii kredytowej.

 • Odnośniki do poszczególnych podstron

  znajdziemy zarówno w nagłówku (headerze) i footerze strony, jak również niżej w ramce ze wszystkimi rodzajami kredytów jakie oferuje firma Las Vegas Loans Online.

 • Mapa strony www

  dzięki, której możemy łatwo odnaleźć się w całej witrynie. Pomaga ona również przy indeksacji strony www w Google.

 • Odnośniki Social Media

  przenoszące nas odpowiednio do profili firmowych na Facebook oraz Google+.

 

Stworzona przez nas strona www jest w pełni responsywna. Oznacza to, że jej wygląd jest idealnie dopasowany nie tylko do komputerów, ale także do każdego urządzenia mobilnego takiego jak tablet czy telefon komórkowy.

Strona www – podsumowanie

Podsumowując, strona www dla naszego zagranicznego klienta, jest funkcjonalna i estetyczna, a przy tym idealnie przygotowana pod dalsze prace jakimi może być np. pozycjonowanie (SEO) jej w wyszukiwarkach.

 

Jeśli zastanawiasz się nad własną stroną internetową, zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych realizacji bądź skontaktowanie się z nami. Wyślij swoje zapytanie za pomocą formularza lub napisz na adres e-mail podany w zakładce kontakt. Czekamy na Ciebie!

FrostWEB – biznes zaczyna się w sieci!