bulb

KREDYTY I KARTY KREDYTOWE

www.privilegedirect.com

Strona www

Strona www dla firmy oferującej kredyty

Strona www dopasowana do potrzeb każdego klienta

Strona www dla firmy oferującej kredyty – Privilege Direct  to jedna z naszych kolejnych realizacji oparta na autorskim CMSie. System zarządzania treścią, który stworyliśmy posiada wszelkie niezbędne do edycji funkcje i jest równie prosty w obsłudze co popularne ogólnodostępne systemy, takie jak WordPress.

Strona www podzielona jest na kilka zakładek, gdzie znajdują się wszelkie niezbędne dla klientów informacje, a także dane teleadresowe. Znajdziemy też osobną zakładkę z prostym i intuicyjnym formularzem aplikacyjnym. Warto zwrócić uwagę, że dostęp do zakładek znajdziemy zarówno w headerze jak i footerze strony. Wszystko to dla ułatwienia poruszania się po serwisie. Na każdej podstronie znajdziemy również wyróżnione najważniejsze informacje, dzięki czemu potencjalny klient szybko odszuka to co najbardziej go interesuje.

Grafika na stronie oraz logo firmowe zostało stworzone przez naszego grafika na specjalne zamówienie. Kolorystyka jest ciepła i stonowana dzięki czemu potencjalny klient nie zniechęci się od razu po wejściu na stronę. Wolno przewijające się zdjęcia i tekst w nagłówku są idealnym dopełnieniem. Cała strona prezentuje się bardzo estetycznie i profesjonalnie.

Cała witryna jest w pełni responsywna. Dzięki temu jej wygląd jest idealnie dopasowany nie tylko do komputerów, ale także do każdego urządzenia mobilnego.

Podsumowując, strona www z pożyczkami i kartami kredytowymi jaką stworzyliśmy dla naszego zagranicznego klienta, spełnia swoją funkcję w 100%, a dodatkowo jest bardzo przyjemna dla oka.

Strona www – podsumowanie

Jeśli zastanawiasz się nad własną stroną internetową, zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych realizacji bądź skontaktowanie się z nami. Wyślij swoje zapytanie za pomocą formularza lub napisz na adres e-mail podany w zakładce kontakt.

FrostWEB – biznes zaczyna się w sieci!