bulb

Sprzedaż okien i drzwi

www.solidbau.net

Sprzedaż okien i drzwi

Strona internetowa sprzedaż okien i drzwi

Strona internetowa to wizytówka Twojej firmy

Firma SolidBau zleciła naszej firmie wykonanie strony internetowej, która miała służyć jako wizytówka firmy, wskazywać lokalizację i ułatwiać kontakt potencjalnym oraz stałym Klientom.

Funkcjonalność to podstawa dobrej witryny internetowej!

W toku realizacji serwisu właściciel firmy SolidBau, za naszą sugestią, zdecydował się rozszerzyć funkcjonalność strony internetowej o przejrzysty katalog produktów oferowanych przez jego firmę.

Nasz zespół doskonale zdawał sobie sprawę z trudności zadania jakie przed nami stało. Zależało nam, aby z jednej strony wyeksponować dane kontaktowe oraz podstawowe informacje o firmie dla wszystkich zdecydowanych do podjęcia współpracy. Z drugiej zaś strony należało zbudować przestronny a zarazem  intuicyjny katalog produktów, pozwalający zapoznać się z ofertą nowym Klientom.

Strona internetowa posiada formularz kontaktowy ułatwiający łatwą korespondencję. Z myślą o Klientach preferujących katalogi ofertowe w wersjach do pobrania udostępniliśmy dla Zleceniodawcy funkcję łatwego publikowania plików w rozszerzeniu PDF. Na stronie głównej znajduje się mapka Google ułatwiająca lokalizację siedziby firmy.

Serwis wykonany jest w pełni responsywnie, dzięki czemu Klienci z urządzeń mobilnych mogą w łatwy sposób z niego korzystać. System Zarządzania Treścią wykorzystany w realizacji dla SolidBau to WordPress, najpopularniejszy CMS na świecie. Co zapewnia jego popularność ? Częste aktualizacje, dużą społeczność użytkowników, a przede wszystkim duża popularność sugeruje dobrą jakość.

 

Jeśli zastanawiasz się nad własną stroną internetową, zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych realizacji bądź skontaktowanie się z nami. Wyślij swoje zapytanie za pomocą formularza lub napisz na adres e-mail podany w zakładce kontakt.

FrostWEB – biznes zaczyna się w sieci!