bulb

KREDYTY ONLINE

www.firstpayloans.com

Strona internetowa

Autorski CMS – strona internetowa z pożyczkami online

Autorski CMS – idealne rozwiązanie dla kogoś kto szuka czegoś nieszablonowego

Jakiś czas temu zgłosiła się do nas firma z USA z prośbą o stworzenie dla nich strony internetowej. Strona internetowa miała być witryną ,dzięki której klienci będą mogli aplikować po szybką pożyczkę online.

Specjalnie na zamówienie First Pay Loans stworzyliśmy autorski CMS (system zarządzania treścią). Posiada on wszystkie niezbędne funkcje i również pozwala na edycję tekstów, jednak wygląda to nieco inaczej niż przy edycji stron opartych na WordPressie.

Grafika na stronie miała być nienachalna i stonowana i taką też zaimplementowaliśmy. Kolorystyka dodaje stronie szyku i elegancji. Logo, które widnieje w lewym górnym rogu strony, również zostało stworzone przez naszego grafika.

Na stronie głównej serwis posiada krótki formularz aplikacyjny. Każde wypełnienie go skutkuje przesłaniem danych do Obsługi Klienta. W zakładce “Apply” mamy dostęp również do długiego formularza aplikacyjnego. Jest on już bardziej szczegółowy. Formularze posiadają certyfikat bezpieczeństwa 2048 bit SSL dzięki czemu wszystkie wpisywane i wysyłane dane są należycie chronione.

Stworzyliśmy również bardzo intuicyjny Panel Klienta, aby każdy kto otrzyma pożyczkę mógł łatwo nią zarządzać. Kiedy klient zaloguje się do panelu, w łatwy sposób może zobaczyć wszystkie niezbędne informacje odnośnie spłaty swojej pożyczki.

W osobnych zakładkach możemy znaleźc również wszystkie informacje dotyczące wymagań i warunków otrzymania kredytu, a także odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania (ang. FAQ – Frequently Asked Questions).

Cała witryna jest w pełni responsywna. Dzięki temu jej wygląd jest idealnie dopasowany nie tylko do komputerów, ale także do każdego urządzenia mobilnego.

Twoja własna strona internetowa jest na wyciągnięcie ręki

Jeśli zastanawiasz się nad własną stroną internetową, zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych realizacji bądź skontaktowanie się z nami. Wyślij swoje zapytanie za pomocą formularza lub napisz na adres e-mail podany w zakładce kontakt.

FrostWEB – biznes zaczyna się w sieci!