bulb

NOWE TECHNOLOGIE

www.softcom.az.pl

Strona www

Strona internetowa dla firmy technologicznej

Strona dopasowana do potrzeb klienta

Strona internetowa dla firmy Softcom powstała w oparciu o jeden z najwygodniejszych, najbardziej niezawodnych oraz najbardziej lubianych systemów CMS – WordPress. Przygotowaliśmy i zoptymalizowliśmy ją w taki sposób, aby spełniała wszelkie wymogi do późniejszego jej pozycjonowania.

Firma Softcom to firma, która zajmuje się nowoczesnymi technologiami elektronicznymi i progrmaistycznymi, więc stronę równiez chcieliśmy utrzymać w nowoczesnym stylu. Design strony jest utrzymany w stonowanej kolorystyce i idealnie dopasowuje się do logo firmy.

Strona ma służyć jako wizytówka firmy, więc znajduje się na niej odpowiednia ilość zakładek opisująca poszczególne usługi. Wszystkie zakładki znajdują się po lewej stronie wizytówki.

Zarówno w stopce strony jak i w zakładce “kontakt” znajdują się wszelkie dane firmy. W zakładce “kontakt” zaimplementowaliśmy również mapę Google ze znacznikiem, aby klient mógł szybko zlokalizować siedzibę firmy oraz prosty formularz kontaktowy. Formularz kontaktowy posiada filtr antyspamowy.

Dodaliśmy również moduł aktualności , aby klient mógł zamieszczać nowe, ciekawe wpisy na stronie dotyczące jego firmy oraz nowinek technicznych. W WordPressie moduł ten jest niezwykle prosty w obsłudze i prowadzi się go jak najzwyczajnieszego w świecie bloga.

W nagłówku strona posiada również odnośnik do firmowego kanału YouTube.

Stworzona przez nas strona jest w pełni responsywna. Oznacza to, że jej wygląd będzie idealnie dopasowany nie tylko kiedy oglądamy stronę na przeglądarce w komputerze, ale również na urządzeniach mobilnych takich jak tablety czy smartfony. Pozwala to dotrzeć do bardzo szerokiego grona klientów, gdyż jak wiemy, bardzo wiele osób korzysta teraz z urządzeń mobilnych.

Strona internetowa – podsumowanie

Strona, którą stworzyliśmy została bardzo dobrze odebrana zarówno przez klienta jak i cały zespół firmy. Spełnia wszystkie założone przed nią funkcje. System WordPress, na którym jest oparta daje wiele możliwości i jest bardzo łatwy w obsłudze, dlatego jest (nie tylko przez nas) wybierany tak często przy tworzeniu nowych stron.

 

Jeśli zastanawiasz się nad własną stroną internetową, zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych realizacji bądź skontaktowanie się z nami. Wyślij swoje zapytanie za pomocą formularza lub napisz na adres e-mail podany w zakładne kontakt. Czekamy na Ciebie!

FrostWEB – biznes zaczyna się w sieci!