bulb

Deski tarasowe

deckhouse.pl

Sklep internetowy

OpenCart – sklep internetowy z deskami tarasowymi

OpenCart – wszystko czego potrzebujesz

Sklep internetowy DeckHouse postawiliśmy na niezawodnym i bardzo lubianym systemie sklepów internetowych OpenCart. System jest bardzo intuicyjny i prosty w obsłudze zarówno dla potencjalnych klientów jak i dla właściciela strony. Pozwala na szybkie i łatwe zmiany w treści oraz produktach na stronie, bez obawy, że nie mając specjalistycznej wiedzy na temat tworzenia sklepów internetowych możemy coś popsuć.

Grafika, którą stworzyliśmy specjalnie na zamówienie naszego klienta, idealnie wpasowuje się w klimat i ofertę sklepu. Jest naturalny i swoim wyglądem wprost przenosi gościa do gęstego, szumiącego, pachnącego drewnem lasu.

Na stronie głównej znaleźć można krótką informację o sprzedawanych przez Deckhouse deskach tarasowych WPC oraz odnośnik do podstrony z większą ilością informacji. Pod spodem natomiast mamy moduł z polecanymi produktami. Dzięki temu potencjalny klient może przekonać się, które z produktów cieszą się największą popularnością. Być może nawet będzie miało to wpływ na jego zakup.

W zakładce kontakt, dodatkowo, dla ułatwienia komunikacji, zamieściliśmy prosty formularz kontaktowy.

Sklep internetowy oparty na systemie OpenCart, który zaprojektowaliśmy i stworzyliśmy jest w pełni responsywny. Dzięki temu jego wygląd jest idealnie dopasowany nie tylko do komputerów, ale także do każdego urządzenia mobilnego.

Sklep OpenCart – podsumowanie

Podsumowując, śmiało możemy stwierdzić, że cała strona jest prosta i jednocześnie elegancka oraz spełnia funkcje zarówno sprzedażowe jak i informacyjne.

Jeśli zastanawiasz się nad własną stroną internetową, zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych realizacji bądź skontaktowanie się z nami. Wyślij swoje zapytanie za pomocą formularza lub napisz na adres e-mail podany w zakładce kontakt.

FrostWEB – biznes zaczyna się w sieci!