bulb

Kompozytowe deski tarasowe

fabrykatarasow.pl

Sklep internetowy

Sklep internetowy z deskami kompozytowymi

Sklep internetowy dopasowany do Twoich potrzeb

Fabryka Tarasów jest jednym z największych dystrybutorów deski kompozytowej w Polsce. Sklep internetowy, który dla nich stworzyliśmy miał być intuicyjny, przejrzysty i łatwy w obsłudze. Spełnić te wymagania pomógł nam niezawodny system sklepów internetowych – OpenCart.

Grafika, którą się posłużyliśmy została stworzona specjalnie na zamówienie dla naszego Klienta. Postawiliśmy na stonowaną i elegancką kolorystykę. Na stronie głównej zamieściliśmy menu – karuzelę ze wszystkimi produktami i usługami jakie oferuje nam Fabryka Tarasów, z krótkim opisem po zmianie produktu/usługi. Dzięki temu potencjalni klienci mogą również szybko zaczerpnąć potrzebnych im informacji. Poniżej znajdziemy również moduł z najczęściej kupowanymi produktami, co również może pomóc potencjalnym klientom w wyborze.

Po zjechaniu niżej możemy zobaczyć slider z wybranymi realizacjami. W osobnej zakładce jest również dodany moduł importujący wszystkie zdjęcia realizacji z profilu Instagram.

Niżej zobaczyć można również wszystkich producentów – partnerów, z którymi współpracuje Fabryka Tarasów. Po kliknięciu w dane logo, automatycznie zostaniemy przekierowani do podstrony, odpowiadającej wybranemu producentowi. Dzięki czemu możemy skupić się na produktach jednej marki, którymi jesteśmy zainteresowani.

W zakładce kontakt, dla ułatwienia, zamieściliśmy formularz kontaktowy oraz mapę Google dla szybkiego zlokalizowania siedziby firmy.

Fabryka Tarasów, jako międzynarodowy sklep internetowy posiada w również odnośniki do stron w innych językach: niemieckim oraz angielskim. Wersję niemiecką stworzyliśmy identycznie jak wersję polską, podczas gdy wersja anglojęzyczna jest prostą i elegancką wizytówką z krótkim formularzem kontaktowym. Obok tych odnośników znajduje się również odsyłacz do profilu na portalu Facebook.

Sklep internetowy Fabryka Tarasów jest w pełni responsywny. Dzięki temu jego wygląd jest idealnie dopasowany nie tylko do komputerów, ale także do każdego urządzenia mobilnego.

Sklep internetowy Fabryka Tarasów – podsumowanie

Podsumowując, sklep internetowy, który stworzyliśmy dla dystrybutora desek kompozytowych, spełnia wszystkie swoje funkcje w 100%, a do tego jest atrakcyjny graficznie dla potencjalnych klientów.

 

Jeśli zastanawiasz się nad własną stroną internetową, zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych realizacji bądź skontaktowanie się z nami. Wyślij swoje zapytanie za pomocą formularza lub napisz na adres e-mail podany w zakładce kontakt.

FrostWEB – biznes zaczyna się w sieci!