bulb

Drewniane obudowy do telefonów

woodroom.pl

Sklep internetowy

Sklep internetowy z drewnianymi obudowami do telefonów

Twój nowy sklep internetowy od FrostWEB kluczem do sukcesu!

Sklep internetowy Woodroom został stworzony nie tylko na potrzeby sprzedaży online, ale także miał służyć jako niebanalna wizytówka całej firmy.

Sklep internetowy został postawiony w oparciu o jeden z najbardziej popularnych systemów – OpenCart. Dzięki temu jest intuicyjny i łatwy w obsłudze zarówno dla potencjalnych Klientów jak i dla właściciela przy zmianach treści i produktów.

Grafika, którą się posłużyliśmy została stworzona specjalnie na zamówienie dla naszego Klienta. Jak można zauważyć inspirowaliśmy się surowym, klasycznym i naturalnym wyglądem drewna. Zamiast zwykłego menu pozwoliliśmy sobie na odrobinę fantazji i stworzyliśmy karuzelę produktów. Taki sposób przedstawienia menu wyboru jest niezwykle atrakcyjny dla potencjalnych Klientów.

Dla ułatwienia kontaktu dodaliśmy prosty formularz kontaktowy. W zakładce ‘kontakt’ znajduje się również mapa Google pozwalająca na łatwe zlokalizowanie siedziby firmy. W footerze znaleźć można również odnośniki do mediów społecznościowych Facebook i Instagram. Jednak dla tych użytkowników, którzy nie posiadają kont w tych serwisach, a chcieliby zobaczyć realizację firmy, dodaliśmy zakładkę implementującą zdjęcia z Instagrama wprost na stronę.

Sklep internetowy Woodroom jest w pełni responsywny. Dzięki temu jego wygląd jest idealnie dopasowany nie tylko do komputerów, ale także do każdego urządzenia mobilnego.

Sklep internetowy Woodroom – podsumowanie

Podsumowując, wykonany przez nas sklep internetowy idealnie wpasowuje się w zamysł marki ściśle powiązany z naturalnym pięknem i prostotą drewna. Jest nowoczesny, a jednocześnie stylowy i klasyczny.

 

Jeśli zastanawiasz się nad własną stroną internetową, zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych realizacji bądź skontaktowanie się z nami. Wyślij swoje zapytanie za pomocą formularza lub napisz na adres e-mail podany w zakładce kontakt.

FrostWEB – biznes zaczyna się w sieci!