Realizacje

Marketing w internecie w obecnych czasach jest kluczową formą promocji firmy. Niezależnie od tego czy chodzi o firmę działającą na terenie całego kraju, czy o małą firmę lokalną – wizytówka firmy w sieci jest dziś fundamentem działań promocyjnych. Firmowa strona internetowa, aby w sposób właściwy reprezentowała firmę musi spełniać kilka warunków: być czytelna, estetyczna i co bardzo istotne dawać możliwość zarządzania przez właściciela. Wszystkie te elementy spełniają nasze strony internetowe, a cechą wyróżniającą nas na tle konkurencji jest profesjonalizm w przystępnej cenie.

PORTFOLIO - WYBRANE PROJEKTY
ZOBACZ WoodRoom
e-commerce
ZOBACZ Deckhouse
e-commerce
ZOBACZ Las Vegas Loans Today
strona www
ZOBACZ Przedszkole nr 11 w Czechowicach
strona www
ZOBACZ Designe for hotel
e-commerce
ZOBACZ Raster
strona www
ZOBACZ Softcom
strona www
ZOBACZ Chicago Loans Fast
strona www
ZOBACZ Fabryka Tarasów
e-commerce

co dostaje w cenie produktu?

 • CMS

  CMS

  Strona internetowa może być administrowana przez Klienta nie posiadającego żadnej wiedzy informatycznej
 • CMS

  domena

  W cenie produktu zawarta jest domena
 • CMS

  Hosting

  W cenie produktu zawarta jest usługa utrzymania strony internetowej przez okres jednego roku na naszych serwerach
 • Mail

  3 adresy mailowe

  W cenie pordukut zawrarte są trzy adresy dla poczty e-mail Przykład, biuro@domena.pl, szef@domena.pl, xyz@domena.pl
 • CMS

  Indywidualna grafika

  W cenie produktu zawarty jest dedykowany projekt graficzny użyty wyłącznie dla aktualnie projektowanej strony www
 • RWD

  Wersja RwD

  W cenie produktu zawarta jest wersja grafiki zaprojektowana w sposób umożliwiający dopasowanie do rozmiaru wyświetlacza na, którym przeglądana jest strona
1. Wybierz usługę
Wybierz Usługę
Zastanów się jakiej strony potrzbujesz ? Czy ma to być strona firmowa czy sklep internetowy. Nie wiesz ? Skontaktuj się z nami nasz konsultant pomoże Ci zdecydować. Następnie sprecyzujemy strukturę oraz wygląd strony.
2. zbierz materiały
Wybierz Usługę
Po zakupie i opłaceniu usługi przesyłasz nam materiały na stronę: treści, zdjęcia, logo. Jeżeli nie wiesz co zamieścić z chęcią doradzimy. Jeżeli nie masz żadnych materiałów nie przejmuj się kiedy je zbierzesz sam będziejsz mógł uzupełnić stronę.
3. oczekuj wyniku
Wybierz Usługę
Nasz zespól przystępuje do pracy . Wyślemy do Ciebie projekt strony i będziemy go dopracowywać do momentu kiedy zdecydujemy wspólnie, że jest już skończony. Po zatwierdzeniu grafiki kodujemy serwis i oddajemy go Klientowi.

czym wyróżniają się nasze strony?

przejrzystością

Strony projektowane przez naszą firmę są intuicyjne w obsłudze, zarówno dla użytkownika jak i dla administratora. Projekty graficzne wykonujemy w oparciu o najlepsze trendy webusability. Jednym słowem nasze strony są przyjazne dla użytkownika.

Profesjonalna grafika

Wychodzimy z założenia, że grafika strony internetowej jest elementem kluczowym przy budowaniu pozytywnych relacji użytkownika z firmą. Dlatego też profesjonalnie dobrane kolory, dobrze skrojone elementy graficzne oraz nienaganna typografia cechuje wszystkie nasze realizacje.

Elastyką realizacji

W naszej firmie kontakt z Klientem odbywa się zawsze przez jednego dedykowanego konstultanta, który od samego początku do końca realizacji nadzoruje oraz raportuje przebieg tworzonego projektu.

WSPARCIE KLIENTa

W naszej firmie do kontaktu z klientem oddelegowani są doświadczeni pracownicy, którzy prowadzą projekt od jego początku, aż do końca informując o staniestatusie realizacji.