bulb

Dystrybutor Oliwy

phileos.com.pl

Firma Handlowa

Firmowa strona www importera oliwy

Odpowiednio dopasowana firmowa strona www kluczem do sukcesu!

Dystrybutor greckiej oliwy z oliwek Phileos zwrócił się do naszej firmy ze zleceniem wykonania firmowej strony internetowej prezentującą jego produkty. Naszym zadaniem było stworzenie serwisu czytelnego a zarazem nawiązującego do tematyki produktu.

Ponieważ oliwa z oliwek oraz same drzewa oliwne wpisują się doskonale w odcienie zieleni ten kolor wybraliśmy jako kolor dominujący w strukturze nawigacji strony internetowej. Białe czyste tło wydało nam się najodpowiedniejsze do podkreślenia prostoty strony.

Przydatne funkcjonalności

Klient zamierzał na stronie umieścić obszerne informacje dotyczące zalet oraz sposobów podawania oliwy z oliwek, do prezentacji rozległych treści zastosowaliśmy rozwijane menu. W stopce każdej podstrony zamieściliśmy dane kontaktowe wraz z mapką lokalizacyjna w celu ułatwienia kontaktu potencjalnym Klientom. W zakładce kontakt znajduje się formularz kontaktowy.

Dzięki zakładce aktualności z systemem nowości firma może utrzymywać na bieżąco kontakt z Klientami. Linki do Social Mediów znajdują się u góry strony.

Strona zbudowana została w oparciu o System Zarządzania Treścią WordPress, dzięki czemu zarządzanie nią jest dziecinie proste. Pełna responsywność zapewnia poprawne wyświetlanie strony na urządzeniach mobilnych.

 

Jeśli zastanawiasz się nad własną stroną internetową, zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych realizacji bądź skontaktowanie się z nami. Wyślij swoje zapytanie za pomocą formularza lub napisz na adres e-mail podany w zakładce kontakt.

FrostWEB – biznes zaczyna się w sieci!