bulb

Wypożyczalnia samochodów

www.spprogres.pl

Wypożyczalnia samochodów

Firmowa strona internetowa dla wypożyczalni samochodów

Firmowa strona internetowa od FrostWEB

Przystępując do projektowania firmowej strony internetowej dla wypożyczalni samochodówSP PROGRES, zdecydowaliśmy się największy nacisk położyć na “przejrzystość” i intuicyjność realizowanego serwisu.

Firmowa strona internetowa w zamyśle miała być wizytówką zachęcającą potencjalnych Klientów do złożenia zapytania. Ze względu na charakter branży oraz ilość treści, która miała znaleźć się na stronie internetowej, postawiliśmy na czytelne menu z widoczną nawigacją, nawiązującą graficznie do posiadanego już przez Klienta projektu graficznego przeznaczonego do druku.

Silnik strony oparty jest o CMS WordPress, najbardziej popularny system do zarządzania treścią. Dzięki wykorzystaniu CMS w naszych realizacjach Klient po odbiorze strony internetowej może w łatwy sposób samodzielnie edytować treści, zarówno tekst jak i zdjęcia.

Efekt pracy mogą Państwo ocenić sami.

 

Jeśli zastanawiasz się nad własną stroną internetową, zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych realizacji bądź skontaktowanie się z nami. Wyślij swoje zapytanie za pomocą formularza lub napisz na adres e-mail podany w zakładce kontakt.

FrostWEB – biznes zaczyna się w sieci!