bulb

Akcesoria BHP

www.elprobhp.pl

Odzież ochronna BHP

Firmowa strona internetowa – BHP

Firmowa strona internetowa od FrostWEB – dopasowana do każdej branży!

Realizując zlecenie dla firmy Elpro, mieliśmy na uwadze fakt iż większą cześć potencjalnych Klientów odwiedzających stronę internetową będą stanowić przedsiębiorcy. Strona www miała być utrzymana w prostym układzie graficznym zwiększającym przejrzystość oraz wygodnym w nawigacji.

Funkcjonalność i przejrzystość – klucz do sukcesu

Zastosowanie odpowiednich kolorów oraz oszczędność w zastosowaniu efektów graficznych spowodowała, że firmowa strona internetowa prezentuje się “czysto” i profesjonalnie.

Ze względu na bogatą ofertę firmy zastosowaliśmy na stronie internetowej Elpro rozwijane menu. Do wyszukiwania interesujących Klienta produktów służy rozbudowana wyszukiwarka. Zakładka kontakt wyposażona jest w intuicyjny formularz mailowy. System nowości umożliwia właścicielom strony na bieżąco utrzymywać kontakt z Klientami. Na stronie głównej serwisu umieszczona jest mapka Google umożliwiająca łatwe zlokalizowanie firmy.

Stworzona przez nas firmowa strona internetowa jest w pełni responsywna dzięki czemu wyświetla się poprawnie na urządzeniach mobilnych.

 

Jeśli zastanawiasz się nad własną firmową stroną internetową, zachęcamy do zapoznania się z resztą naszych realizacji bądź skontaktowanie się z nami. Wyślij swoje zapytanie za pomocą formularza lub napisz na adres e-mail podany w zakładce kontakt.

FrostWEB – biznes zaczyna się w sieci!